اطلاعیه شماره 1 انتخابات نماینده اعضای حقیقی در هیئت مدیره انجمن نفت ایران
اطلاعیه شماره 1 انتخابات نماینده اعضای حقیقی در هیئت مدیره انجمن نفت ایران

اطلاعیه شماره 1 انتخابات نماینده اعضای حقیقی در هیئت مدیره انجمن نفت ایران

 

عضو محترم حقیق انجمن نفت ایران

با سلام

پیرو برگزاری انتخابات نماینده اعضای حقیقی در هیئت مدیره انجمن نفت ایران (متشکل از 4 شرکت اصلی وزارت نفت و اعضای حقوقی مرتبط با صنعت نفت و گاز) طبق اساسنامه جدید،  درصورت تمایل به شرکت در انتخابات لطفاً نسبت به پرداخت حق عضویت  یک ساله، مبلغ 100 هزار تومان،  از طریق واریز به شماره حساب انجمن نفت ایران در بانک تجارت شعبه مطهری به شماره حساب  99424176 و یا واریز به شماره شبای 670180000000000099424176IR اقدام فرمایید.

لطفاً عکس فیش واریزی را به آدرس ایمیل election@ipi.ir ارسال فرمایید و در موضوع  ایمیل ارسال فیش واریزی و در متن ایمیل نام و نام خانوادگی به همراه کدملی  و شماره تلفن همراه خود را وارد فرمایید.

همچنین در صورت تمایل به نامزد شدن در انتخابات، حداکثر تا پابان روز یکشنبه 6 آذرماه 1401 آمادگی خود را از طریق ایمیل  election@ipi.ir  با ارسال رزومه اعلام فرمایید و در موضوع ایمیل ارسال رزومه را درج فرمایید. لازم به توضیح است که کلیه افرادی که در این مرحله نامزد می شوند بایستی نسبت به پرداخت حق عضویت سالانه در وجه انجمن نفت ایران با مشخصات مندرج در بالا اقدام فرمایند.

کلیه افرادی که اعلام نامزدی تا پایان تاریخ 6 آذرماه نمودند، در مرحله بعدی طبق اساسنامه انجمن نفت ایران مورد ارزیابی توسط وزارت نفت ایران قرار گرفته و اسامی نامزدهای نهایی پس از اخذ تاییدیه از وزارت نفت اعلام خواهد گردید.

 

با تشکر

انجمن نفت ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *